Bilgisayar Destekli Vpretim
Temmuz 08, 2020, 07:59:38 ÖS *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular:

Ana Sayfa   Yardım Ara Takvim Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Bilgisayar öğrenciler için zararlı mıdır?  (Okunma Sayısı 5164 defa)
admin
Turgut Kuzan
Administrator
Genç üye

Yaratanı zikreden her varlığı seviyorum.

t_kuzan@hotmail.com
Üyelik Bilgileri WWW E-Posta
« : Haziran 25, 2008, 10:06:13 ÖÖ »

Bilgisayar öğrenciler için zararlı değildir.

Öğretimde bilgisayardan azami derecede yararlanılması gerektiğini anlatmaya çalıştığım kişiler, bilgisayar kullanımının öğrenciler için zararlı olduğu önyargısı ile yapmak istediklerime karşı çıkmaktadırlar.

Öğrenciler için zararlı olan bilgisayar kullanımı değil, bilgisayarın DOĞRU kullanılmamasıdır.

Okullarımızda ve aile içinde bilgisayarın doğru kullanılmasının eğitimi verilmemektedir.

Sizce
Bilgisayar kullanma eğitimi almayan öğrenciler, bilgisayarı doğru kullanmasını bilmedikleri için zarar görmektedirler.

Öğretimde bilgisayar kullanımı zorunludur.

Günlük yaşamda her alanda bilgisayar kullanımı yaygınlaşmaktadır. Öğrencilerimize erken yaşlarda bilgisayar kullanma eğitimi verilmemesi durumunda gelişen teknolojiye uyum sağlamakta zorlanacaklardır.

Japonya, Amerika gibi gelişmiş ülkelerde erken yaşlarda bilgisayar kullanma eğitimi verildiği için teknolojiye uyum sorunu yaşanmamaktadır.

Sizce bilgisayar öğrenciler için zararlı mıdır?
« Son Düzenleme: Haziran 25, 2008, 10:08:07 ÖÖ Gönderen: admin » Logged

Yaratanı zikreden her varlığı seviyorum.
Sayfa: [1]
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!

Sınava Hazırlık

Sitemiz hakkında bilgi almak için buraya bakabilirsiniz.

MKPortal C1.2.1 ©2003-2008 mkportal.it
Bu safya 0.00604 saniyede 12 sorguyla oluşturuldu